MojeSkola.net - Web České pedagogické komory

Web České pedagogické komory

OVERVIEW

The web site mojeskola.net presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have parsed two pages inside the website mojeskola.net and found sixty-four websites linking to mojeskola.net. There are two contacts and addresses for mojeskola.net to help you communicate with them. There are one social communication sites retained by this website. The web site mojeskola.net has been online for one thousand one hundred and thirty-nine weeks, one day, nine hours, and twenty-eight minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2002

MOJESKOLA.NET TRAFFIC

The web site mojeskola.net is seeing varying quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for mojeskola.net

Traffic ranking (by month) for mojeskola.net

Traffic ranking by day of the week for mojeskola.net

MOJESKOLA.NET HISTORY

The web site mojeskola.net was first recorded on September 05, 2002. It was updated on the date of December 19, 2013. It will expire on September 05, 2014. As of today, it is one thousand one hundred and thirty-nine weeks, one day, nine hours, and twenty-eight minutes old.
REGISTERED
September
UPDATED
December
EXPIRED
September

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Albigenští - larp

Hra o hledání svatého grálu. Albigenští je dramatický výpravný larp, jehož děj se odehrává v městečku Quillan v druhé polovině 13. Je to hra pro 32 hráčů. Hrát se bude na hradě Lipnici. První běh se koná od 5. v noci, odjezd 8. Bojování i nějaké násilí proběhne, ale pro milovníky válčení to tak není. Pro milovníky mystiky, tedy té opradové, to je.

WHAT DOES MOJESKOLA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of mojeskola.net Mobile Screenshot of mojeskola.net Tablet Screenshot of mojeskola.net

Abraka-Dabra s.r.o.

Vaclavkova 2

Praha 6, LA, 16000

CZ

P.E.S. consulting, s.r.o.

Vaclavske namesti 17

Prague 1, 110 00

CZ

MOJESKOLA.NET SERVER

Our crawlers diagnosed that a single page on mojeskola.net took three thousand three hundred and ninety-one milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
217.31.53.136

NAME SERVERS

ns.onebit.cz
ns.onebit.org

We revealed that this domain is using the Apache/2.4.10 (Debian) server.

MojeSkola.net - Web České pedagogické komory

Web České pedagogické komory

PARSED CONTENT

The web site has the following on the homepage, "Rok 2018 je za dveřmi a tak máme malou ochutnávku toho, co nás v něm čeká." I noticed that the web page also said " Tak tedy program na rok 2018." They also said " Co takhle si užít léto se synkem? Co takhle si užít léto s tátou? V termínu 20. 2017 můžete společně vyrazit na tak trochu . Startuje čtvrtý ročník projektu Domestos pro školy."

SEE SIMILAR WEB SITES

Moje škola Mladá Boleslav Úvod

Založit novou webovou stránku nebo e-shop Chci nový web. Domča Tomík Honza Honzík Maty. Cathy Kačka Danuška Nina Páťa Klárka Nasťa. Elísek Áďa Míša Kačenka Madla Ilča Eliška. Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno. Tvorba webových stránek na WebSnadno.

III.C - ZŠ Sokolov, Rokycanova 258

IIIC - ZŠ Sokolov, Rokycanova 258. Doufám, že informace zde vyvěšené se dostanou k co největšímu množství rodičů a žáků a že budou sloužit k lepší představě o tom, co se ve škole děje a co je třeba se naučit, doplnit apod. Pokud se zde něco neobjeví, neváhejte mě kontaktovat, pokusím se v co nejkraší době doplnit. 2015 v 16,00 hod.

.Moje Słodkie Piekiełko.

Jestem szczęśliwą posiadaczką thermomixa, więc podaję sprawdzony przepis na oponki serowe. 1 Wszystkie składniki wrzucamy do thermomixa. 3 Rozwałkować na grubość ok 1 cm. Wykrawać szklanką koła, następnie w środku tych kół wykrawać kieliszkiem mniejsze koła. 4 W rondlu lub wysokiej patelni rozgrzać ok 1l oleju i smażyć z obu stron na rumiano. 5 Gdy ostygną posypać cukrem pudrem.

Moje Słoneczko

Witamy Państwa na stronie Moje Słoneczka. Jesteśmy małą kameralną placówką stworzoną w 2008 dla naszych własnych Dzieci. W Moim Słoneczku łączymy spokojną, domową atmosferę z edukacją i rozwojem społecznym naszych podopiecznych. Codziennie czytamy, śpiewamy, tańczymy, ćwiczymy nasze buzie i języki, gimnastykujemy się i uczymy pierwszych słów po angielsku. Jemy pyszne obiadki i dużo wychodzimy na spacerki na nasz plac zabaw.

Moje Slovensko

Liptov láka Číňanov na jaskyne, jedlo a folklór. Bojnický zámok navštívili za polroka desaťtisíce ľudí. Do Banskej Štiavnice sa dá dostať aj lanovkou. Šútovské jazero miesto kde sa točil Winnetou. Divná pani najlepšia kaviareň na Slovensku. Pivovar ERB Banská Štiavnica čaká na japonských turistov. Jazerá Sekule chlapci, pozor na gule.